سامانه پیامکی شهرداری رضی

سخن شهردار با همشهریان

ضمن عرض سلام ، شهروندان محترم شهر مرزی رضی به وجود آوردن شرایطی درشهر که بتوان کلیه نیازهای روزمره شهروندان را به نحو احسن پوشش داد میسر نیست مگر با هماهنگی بین ارکان مدیریتی شهر و بخش، تلاش و پشتکار پرسنل خدوم شهرداری و حمایت و ارائه راهکارها و پیشنهادات سازنده شما شهروندان که در اینجا برخود لازم مى دانم از شما شهروندان محترم، اعضای شورای اسلامی شهر رضی و فعالان فرهنگی شهر به خاطر همکاری با شهرداری شهر رضی تشکر کنم.

حقیقت آن است که برنامه ریزی فرهنگی و سرمایه گذاری در بخش اجتماعی و فرهنگی در یک شهر نقش بسیار مهم تری در مقایسه با سرمایه عمرانی ایفا می کند و ثابت شده است که در نظام مدیریت شهری، هر چه سرمایه فرهنگی و اجتماعی افزایش یابد، موجب تقلیل هزینه های اجرایی و عمرانی نیز می شود. بر همین اساس باید در کنار کارهای عمرانی و زیبا سازی فضای شهری به مسئله فرهنگ شهروندی و ارتقاء آن با برنامه ریزی مناسب توجه کرد زیرا در صورت تحقق این هدف می توان به جذب توریسم و گردشگر پرداخته و از منافع آن برخوردار شد.
امیدواریم در سایه توجهات الهی وحمایت مسئولین و همراهی و همدلی شما همشهریان مهربان ودلسوزدرآینده شاهد خدمات بیشتر و بهتر و شکوفائی هرچه تمام تر شهرمان باشیم.

«بیاید شهرمان را نگین شهرهای استان اردبیل کنیم»
«وما توفیقى الابالله علیه توکلت والیه انیب»
سلیم بیگ زاده
شهردار شهر مرزی رضی