پروژه های عمرانی

آماده سازی شهر برای استقبال از سال جدید

DSC03244

                                                              بنام خدای بهار آفرین                  بهار آفرین را هزار آفرین.   با نزدیک شدن فصل بهار همه علاقمند میشوند با خانه تکانی و زدودن گردوغبار از چهره خانه هایشان خود را برای تحویل سال نو و پذیرایی از میهمانان نوروزی آماده کنند.دراین میان فرزندانی از ... ادامه مطلب »

ترمیم معابر عمومی تخریب شده توسط دستگاه های خدمات رسان زمان بر خواهد بود

IMG_2117

به گزارش روابط عمومی شهرداری؛ بیگ زاده شهردار رضی با اعلام این خبر افزود که شرکت گاز و آب و فاضلاب رضی در عملیات اصلاح و توسعه انشعابات و نصب علمک، بیش از ۳۰۰۰ مترمربع از معابر عمومی را تخریب نموده اند. وی ادامه داد ... ادامه مطلب »

عملیات جدول گذاری خیابان ۲۵ متری شهریار آغاز شد

شهردار رضي

بیگ زاده شهردار رضی از آغاز عملیات جدول گذاری خیابان ۲۵ متری شهریار با اعتبار اولیه ۲۵۰۰۰۰۰۰۰ ریال خبرداد و گفت عملیات جدول گذاری خیابان مذکور بصورت بلوار تک جدول و کانیوو اجرا و با وجود کم بودن اعتبار تخصیصی قرار است این پروژه بصورت ... ادامه مطلب »

آغاز عملیات فاز ۴ کانال هدایت مسیل

IMG_0646

بیگ زاده شهردار رضی با اعلام این خبر افزود با وجود فرا رسیدن فصل سرما در تلاش هستیم فاز چهارم کانال هدایت مسیل داخل شهر را که در خیابان ۲۵ متری شهریار (تقاطع خیابان شهریار و کشاورز) می باشد را به اتمام رسانده و در ... ادامه مطلب »

جدول گذاری خیابان ساحلی آغاز شد

IMG_0538

بیگ زاده شهردار رضی از آغاز جدول گذاری خیابان ساحلی خبر داد و افزود این طرح با اعتبار اولیه یکصدوپنجاه میلیون ریال آغاز و قرار است تا یک هفته آینده این طرح به اتمام برسد. وی گفت طول این پروژه ۶۰۰ متر بوده و هدف ... ادامه مطلب »

گلزار شهدای گمنام شهر رضی ساماندهی شد

IMG_0360

بیگ زاده شهردار رضی با اعلام این خبر افزود بنا بر قولی که به همشهریان عزیز داده بودیم ساماندهی گلزار شهدای گمنام شهر رضی با همت شهرداری رضی در کمتر از دو هفته انجام شد. وی گفت در تلاش هستیم مقبره شهدای گمنام شهر رضی ... ادامه مطلب »

قسمتی از خیابان ۲۵ متری شهریار بازگشایی شد

IMG_0219

بیگ زاده شهردار رضی با اعلام این خبر افزود مصمم هستیم تا دو سال آینده مسیر خیابان ۲۵ متری شهریار را بازگشایی نموده و در اختیار همشهریان عزیز قرار دهیم. وی مساعدت و همکاری همشهریان محترم، مسئولین شهر رضی و دستگاه های اجرایی و قضایی ... ادامه مطلب »

عملیات اجرایی پروژه میدان ورودی شهر از سمت گرمی تا دو ماه آینده به اتمام می رسد

شهردار رضي

بیگ زاده شهردار رضی اعلام کرد طبق هماهنگی های بعمل آمده و اقدامات صورت گرفته پروژه میدان ورودی از سمت گرمی تا دو ماه آینده به اتمام می رسد.وی با اشاره به اینکه در حال حاضر این پروژه با جدیت و سرعت در حال اجراست ... ادامه مطلب »

عملیات اجرایی خیابان ۲۵ متری شهریار، ۲۰ متری کمربندی و ۱۲ متری درمانگاه آغاز شد

S1290227

بیگ زاده شهردار رضی از آغاز عملیات خیابان های ۲۵ متری شهریار، ۲۰ متری کمربندی و ۱۲ متری درمانگاه با اعتبار ۸۰۰ میلیون ریال خبر داد.وی گفت با اجرای خیابان های مذکور دسترسی مردم به درمان بستر رضی و پارک جنگلی فدک با سهولت انجام ... ادامه مطلب »

خیابان ساحلی شهر رضی با اعتبار۳۰۰میلیون ریال زیرسازی شد

emrwinrho6r91yp97aij

بیگ زاده شهردار رضی از اتمام عملیات زیرسازی خیابان ساحلی شهر رضی خبر داد و افزود هزینه و اعتبار پیش بینی شده برای اجرای پروژه مذکور ناکافی بوده ولی با وجود آن عملیات زیرسازی به پایان رسیده و تا آبانماه سال جاری عملیات جدول گذاری ... ادامه مطلب »